Evlilik ilan büyümeye devam ediyor!

Genel 4 Aralık 2020

Evlilik ilan büyümeye devam ediyor!

2018 yılının başından bugünlere kadar her geçen gün daha fazla ilanı bünyesinde barındıran evlenmek isteyen kadınların ve erkeklerin evlilik ilanlarını sizlere en hızlı ve düzenli biçimde ulaştıran evlilikilan.com yeni yayın döneminde bazı yenilikler sunarak büyümesine hız katıyor.

Özel mesajlaşma sistemi

Site içerisinde her üyenin sahip olduğu ücretsiz 5 mesaj hakkı bulunmaktadır. Daha fazla mesajlaşma için sınırsız mesajlaşma paketini çok cüzi bir ücretle alabilir ve bize destek olabilirsiniz.
Mesajlaşma sistemimiz sade ve gereksiz her türlü işlevden arındırılmış şekilde çalışmaktadır. Siteden ayrılmanıza gerek kalmadan güvenle mesajlaşabileceğiniz mesajlaşma sistemimiz sizlerin güvenli için kayıt tutar ve sözleşmemizde belirtilen yasal süreçlerin sonunda silinir.

Yeni bölgeler

Eklenen yeni ülkeler, eyaletler ve şehirler ile çok daha fazla gurbetçi Türk’ün sosyalleşmesi ve evlenecek eş bulabilme imkanını amaçladığımız ilan sitemizde siz değerli ziyaretçilerimizden gördükleri eksik ve hataları sitenin en alt kısmında bulunan “Bize yazın” sayfasında yer alan mail adresine bildirmelerini varsa eklenmesini istedikleri yeni ülkeleri tarafımıza bildirmelerini rica ediyoruz.

Ekibimiz de büyüyor!

Bu yola iki ortak olarak çıktık ve geçen süreçte 7 kişilik bir ekip olduk. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için çeşitli güvenlik önlemleri ve çeşitli kolaylaştırıcı çözümler üretmek için çok çalışıyoruz.

Kısa bir hatırlatma

Her ne kadar ilanlar teker teker editörlerimiz tarafından kontrol edilerek yayınlansa dahi, kötü niyetli bazı dolandırıcıların tuzağına düşmemeye özen göstermelisiniz. Kullanım şartlarında belirtildiği üzere yaşanan herhangi bir olumsuz durumda bizi sorumlu tutamayacağınızı üye olarak peşinen kabul edersiniz. Bu sebeple görüştüğünüz adaylarla kesinlikle bir para transferi ve anlaşma gibi vaatlere kanmayınız. Unutmayın ki burası sanal bir alem ve biriyle tanışıp, buluşup uzun süre vakit geçirmeden hiç kişiye güvenmemelisiniz.

Her fırsatta bu uyarıları tekrar tekrar dile getiriyor ve sizlerin daha güvenli şekilde evlenmeye uygun bir arkadaş ve eş adayı bulmanız için daha fazla çalışıyoruz.

Sevgiyle kalın!

Etiket yok

1055 toplam görülme, 1 bugün

  

 • Rus kız arkadaşı nasıl bulabilirim?

  yazan on 2 Mayıs 2018 - 0 Yorumlar

  Merhaba arkadaşlar, Evlilik ilanları sitemiz evlilikilan.com ile rus kız arkadaş nasıl bulunur konusu üzerine biraz düşünelim istedik. Rus kızların Türk erkeklerine hayranlıklarını bilmeyen yoktur sadece bunu doğru zamanda doğru şekilde öne çıkarmanız yeterli olacaktır. Peki rus kız arkadaş bulmak için bunu nasıl yapacaksınız?Sanırım hepimizin iyi bildiği üzere en iyi yol etkili iletişim bunun için en […]

 • Evlilik ilan büyümeye devam ediyor!

  yazan on 4 Aralık 2020 - 0 Yorumlar

  2018 yılının başından bugünlere kadar her geçen gün daha fazla ilanı bünyesinde barındıran evlenmek isteyen kadınların ve erkeklerin evlilik ilanlarını sizlere en hızlı ve düzenli biçimde ulaştıran evlilikilan.com yeni yayın döneminde bazı yenilikler sunarak büyümesine hız katıyor. Özel mesajlaşma sistemi Site içerisinde her üyenin sahip olduğu ücretsiz 5 mesaj hakkı bulunmaktadır. Daha fazla mesajlaşma için […]

 • İngiltere'de yaşayan Türkleri Evlendiriyoruz!

  yazan on 26 Şubat 2018 - 0 Yorumlar

  Birleşik krallık ülkeleri başta ingiltere olmak üzere bu bölgede yaşayan gurbetçi Türklerin önce arkadaşlık sonrasında ciddi bir beraberlik içerisinde evlilik yolunda ilk adımı atmalarına vesile olmak istiyoruz. Bu kapsamda oluşturulan web sitemizde ilan vermek oldukça basit ve ücretsizdir. Hemen evlilik ilanı vererek sizde Londra evlilik sitesi gibi aramalarda en başta çıkabilirsiniz. Arkadaş arayan ingilterede yaşayan […]

  Bugün Popüler Olanlar