Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Üye ol | Giriş Yap

evlilik ilanı ver

Üyelik Sözleşmesi

Evlilikilan.com sitesi’ne üye olarak aşağıdaki şart ve koşullara uymayı kabul ve taahhüt edersiniz.

1. Üyeliği kabul edilen kullanıcılar evlilikilan.com’u yasalar tarafından yasaklanan veya genel ahlak kurallarına uygun bulunmayan ilanlar veremezler. Evlilikilan.com siyasi amaçlı veya başkalarına saldırı amaçlı ilanlar için kullanılamaz.

2. Evlilikilan.com’a Yasalara uygun olmayan ve genel ahlak prensiplerine aykırı kişisel kimliklere saldırı mahiyetinde ilan verilemez. Yasalara göre, suç sayılan bir eylem aracı olarak evlilikilan.com girdileri kullanıldığı zaman yasal mercilerden bir talep vuku bulursa, bu üye veya üyeler hakkındaki bilgiler gerekli yerlere yasal istem doğrultusunda verilecektir.

3. Evlilikilan.com tüm üyelerin kişilik haklarına ve gizlilik haklarına saygı duymaktadır. 2. maddede yer alan sebepler dışında ve yargı mercilerinin talebi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

4. Evlilikilan.com hiçbir sebep beyan etmeden istediği üyelerin üyeliklerine son verme hak ve yetkisine sahiptir.

5. Evlilikilan.com, veri tabanına yapılabilecek hack saldırıları sonucu kayıtlı üyelerin bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

6. Evlilikilan.com’un amacı, Yurtdışında yaşayan Türklerin ilan verebileceği, internet ortamındaki milyonların yararlanabileceği bir hizmet sunmaktır. Gerek hizmetin arzı ve gerekse iletişim enstrümanları ve üyelerin girdileri yönünden Evlilikilan.com ve yöneticilerine hiçbir sorumluluk yüklenemez.

7. Bu üyelik ilişkisi sanal bir ortamda oluştuğu için, kullanıcının üyelik başvurusu girdisinin tamamlanması, başvurunun da aynı düzeyde, evlilikilan.com tarafından kabulü ile üyelik sözleşmesi teşekkül etmiş olur. Karşılıklı hak ve yükümlülükler başvurunun kabulü ile yürürlüğe girer.

8. Her türlü kullanım ve yazılımlarda telif hakları ve eser haklarına tecavüz edilmeyecektir. Her türlü telif hakkı ve insan hakları sorumluluğu üyeye aittir. Bu sebeple evlilikilan.com’a rücu kesinlikle mümkün değildir.

9. Her üye sadece 1 adet ücretsiz ilan verebilir. Evlilikilan.com sayfalarından başka web sitelerine bağlantı (link) verilemez. İlan başlıklarında da web sitesi adresi yazılamaz. Bu tür ilanlar evlilikilan.com yönetimi tarafından onaylanmamaktadır.

10. Site yöneticileri yayınlanmış ilanı düzenleme, henüz yayına alınmamış ilanı uygun olmaması halinde silme hakkına sahiptir.

11. Yapılan ödemelerin hakları başka bir ilana veya üyeliğe devredilemez. Yasalara ve bu sitenin kurallarına aykırı ilanlar için yapılan ödemeler geri iade edilemez. (geri iade maliyetleri) Ödeme yapmadan önce tüm şartlar ve kuralları dikkatle okuduğunuzdan emin olunuz.

12. Ücretli üyeliklerde 1 adet ilan hakkı üyelik tarihi itibari ile başlar ve geçerlilik süresi 1 yıldır. Her yeni ilan indirimli olarak ek ücrete tabiidir. 1 yıl dolduktan sonra tekrar yayınla butonu ile güncellenmeyen ilanlar 1 hafta içerisinde kalıcı olarak silinmektedir. Yayın süreci içinde ilan içeriğini düzenleyebilirsiniz, ancak ilan tarihini güncellemek ve tekrar üst sıralarda yer almak için “ilanı ana sayfaya çıkar” özelliğini kullanmanız gerekir. Üyelik açıldıktan sonra geri ödeme maliyetlerinden dolayı iade yapılamaz.

13. Görüştüğünüz kişilere kesinlikle para göndermeyiniz. Kimseye yüz yüze görüşmeden güvenmeyiniz, buluştuğunuz yerlerin güvenli bölgeler olduğuna emin olunuz. Bu tarz durumlarda, yaşanan problemlerden bu site ve yöneticileri sorumlu tutulamayacağını bir kez daha hatırlatırız. Dolandırıcı olduğundan emin olduğunuz ilanları, ilan altında yer alan problem bildir butonuyla veya sitenin en altında yer alan iletişim sayfasında yer alan mail adresi ile bize şikayet edebilirsiniz.

14. Üyelik ile birlikte e-posta bültenine otomatik olarak kayıt olmuş olursunuz. Eğer e-posta gönderilmesini istemiyorsanız size gelen e-postaların en alt kısmında abonelikten çıkmak için bağlantı bulabilirsiniz.

15. Güvenlik gereği ilan ve üyelik silmeme hakkımız saklıdır. Bu nedenle ilan verirken ilanınızı kısa bir süre sonra silmeyi düşünüyorsanız bunu göz önüne alınız. Güvenlik gereği nedeni net olarak açıklanmadan talep edilen silme işlemleri dikkate alınmayacaktır.

16. Evlilikilan.com istediğinde tüm yazılı anlaşmalarında ve kurallarında değişiklik yapabilir.

İşbu sözleşme 16 maddeden oluşmakta olup, son güncellenme tarihi: 04.09.2021’dir.

Bugün Popüler Olanlar