Üyelik Sözleşmesi

Evlilikilan.com sitesi’ne üye olarak aşağıdaki şart ve koşullara uymayı kabul ve taahhüt edersiniz.

1. Üyeliği kabul edilen kullanıcılar Evlilikilan.com’u yasalar tarafından yasaklanan veya genel ahlak kurallarına uygun bulunmayan ilanlar veremezler. Evlilikilan.com siyasi amaçlı veya başkalarına saldırı amaçlı ilanlar için kullanılamaz.

2. Evlilikilan.com’a Yasalara uygun olmayan ve genel ahlak prensiplerine aykırı kişisel kimliklere saldırı mahiyetinde ilan verilemez. Yasalara göre, suç sayılan bir eylem aracı olarak Evlilikilan.com girdileri kullanıldığı zaman yasal mercilerden bir talep vuku bulursa, bu üye veya üyeler hakkındaki bilgiler gerekli yerlere yasal istem doğrultusunda verilecektir.

3. Evlilikilan.com tüm üyelerin kişilik haklarına ve gizlilik haklarına saygı duymaktadır. 2. maddede yer alan sebepler dışında ve yargı mercilerinin talebi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

4. Evlilikilan.com hiçbir sebep beyan etmeden istediği üyelerin üyeliklerine son verme hak ve yetkisine sahiptir.

5. Evlilikilan.com, veri tabanına yapılabilecek siber saldırılar sonucu kayıtlı üyelerin bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

6. Evlilikilan.com ’un amacı, Yurtdışında yaşayan Türklerin ilan verebileceği, internet ortamındaki milyonların yararlanabileceği bir hizmet sunmaktır. Gerek hizmetin arzı ve gerekse iletişim enstrümanları ve üyelerin girdileri yönünden Evlilikilan.com ve yöneticilerine hiçbir sorumluluk yüklenemez.

7. Bu üyelik ilişkisi sanal bir ortamda oluştuğu için, kullanıcının üyelik başvurusu girdisinin tamamlanması, başvurunun da aynı düzeyde, evlilikilan.com tarafından kabulü ile üyelik sözleşmesi teşekkül etmiş olur. Karşılıklı hak ve yükümlülükler başvurunun kabulü ile yürürlüğe girer.

8. Her türlü kullanım ve yazılımlarda telif hakları ve eser haklarına tecavüz edilmeyecektir. Her türlü telif hakkı ve insan hakları sorumluluğu üyeye aittir. Bu sebeple Evlilikilan.com ’a rücu kesinlikle mümkün değildir.

9. Evlilikilan.com sayfalarından başka web sitelerine bağlantı (link) verilemez. İlan başlıklarında da web sitesi adresi yazılamaz. Bu tür ilanlar evlilikilan.com yönetimi tarafından onaylanmamaktadır.

10. Site yöneticileri yayınlanmış ilanı düzenleme, henüz yayına alınmamış ilanı uygun olmaması halinde silme hakkına sahiptir.

11. Yapılan ödemelerin hakları başka bir ilana veya üyeliğe devredilemez. Yasalara ve bu sitenin kurallarına aykırı ilanlar için yapılan ödemeler geri iade edilemez. Üye olduğunuz zaman bu kuralı kabul etmiş sayılırsınız.

12.  Her üyenin 1 adet ilan hakkı vardır.

  1. Aynı dönem içerisinde her ekstra her yeni ilan indirimli olarak ek ücrete tabiidir.
  2. Üyelik açıldıktan sonra geri iade yapılamaz. Ancak hesaba hiç giriş yapılamamışsa ve/veya bu problem Evlilikilan.com kaynaklı ise geri iade yapılmaktadır.
  3. Üyelik süresi sona erdikten sonra 12 Ay içinde yenilenmeyen üyelikler silinir.

13. Sınırsız mesajlaşma paketinin geçerlilik süresi 1 yıldır. 1 yıldan sonra limit düşürülür ve paketi yenilemeniz gerekir.

14. Güvenlik gereği ilan ve üyelik silmeme hakkımız vardır. Bu nedenle ilan verirken ilanınızı kısa bir süre sonra silmeyi düşünüyorsanız bunu göz önüne alınız. İlanlar belirli periyotlarla geçerliliğini yitirdikten sonra otomatik olarak silinmektedir.

15. Bir üye hakkında şikayet oluşması durumunda site yöneticilerinin üyeden kimlik bilgilerini ve öz çekim talep etme hakkı vardır. Şikayet kaynaklı problemlerde ilan askıya alınır ve 48 saat içerisinde geri dönüş yapmayan kişilerin hesapları kalıcı olarak silinir.

16. Mesajlaştığınız veya konuştuğunuz kişilerle para alışverişine girmeyiniz. Önden para göndermeniz gerekiyorsa bile itiraz bildirimi yapabileceğiniz PayPal gibi sistemler kullanınız. Kimseye yüz yüze görüşmeden güvenmeyiniz, buluştuğunuz yerlerin güvenli bölgeler olduğuna emin olunuz. Bu tarz durumlarda, yaşanan problemlerden bu site ve yöneticileri sorumlu tutulamayacağını bir kez daha hatırlatırız. Dolandırıcı olduğundan emin olduğunuz kişilerin ilanlarını, ilan altında yer alan problem bildir butonuyla veya sitenin en altında yer alan bize ulaşın sayfasıyla şikayet edebilirsiniz.

17. Evlilikilan.com yöneticileri, üyelerin talebi ile iptal edilen veya üyelikleri sözleşme maddeleri gereğince geçersiz olan kullanıcıların üyelik bilgilerini bulundurma hakkına sahiptir. Oluşabilecek yasal durumlara karşı üyelik silme talebinin üzerinden 3 (üç) ay geçtikten sonra üyelik kalıcı olarak silinmektedir.

18. Üyelerin özel mesajlarının 12 (oniki) ay veri tabanında tutulduğunu ve üzerinden 12 ay geçen mesajların kalıcı olarak silinebileceğini kabul ve taahhüt eder.

19. İş bu sözleşme 19 maddeden oluşmakta olup, Evlilikilan.com yöneticileri istediğinde tüm yazılı anlaşmalarında ve kurallarında değişiklik yapabilir.

Bugün Popüler Olanlar